+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Yurtdışında Eğitim Forumunda Kanada’da Üniversite Eğitimi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. FERAY
  Devamlı Üye

  Kanada’da Üniversite Eğitimi

  Kanada’da Üniversite Hakkında Bilgi


  Kanada Üniversiteleri Ekonomik Eğitim ve Yüksek Statülü Bir Gelecek Sunuyor

  Kanada çok yüksek kalitede eğitim ve prestijli bir diploma vaad ediyor!

  Dünyanın pek çok yerinde iyi üniversiteler, vasat üniversiteler gibi sınıflandırmalar yapılabilse de, bunu Kanada’da yapmak pek mümkün değildir. Eğitimin her aşamasının sıkı bir devlet kontrolü ve güvencesinde olan Kanada’da üniversitelerin tümü çok güçlü ve prestijli bir eğitim veriyor. Bu kalite is her yıl on binlerce öğrencinin Kanada’yı tercih etmesinin temel nedenlerinden birini oluşturuyor. Bir Kanada üniversitesinden alacağınız üniversite diploması size tüm dünyada çeşitli yerlerinde yaşama ve üst düzey bir kariyer olanağı sağlayacaktır.

  Kanada’da Üniversite Eğitimi.jpg

  Kanada eğitim ve yaşam için dünyanın en ideal ülkelerinden biridir.

  Yıllardır hem ekonomik hem de toplum refahı olarak dünyanın en yaşanılası ülkelerinden biri olarak gösterilen Kanada, aynı zamanda eğitim almak için de çok iyi bir seçenektir. Sahip olduğu çok uluslu toplum, nitelikli ve geniş vizyona sahip bireylerin yetişmesine olanak sağlarken, zengin ve sürekli büyüyen ekonomisi, üniversite mezunlarına geniş seçenekler sunar. Eğitim ve yaşam maliyetleri özellikle İngiltere ve ABD’ye göre çok daha ekonomik olan Kanada, ülkemizde vakıf üniversitelerinde eğitim almanın da en iyi alternatiflerinden biridir.

  Öğrencilere çalışma izni verilir.

  Kanada öğrencilere akademik yıl boyunca haftada 20 saat, yaz tatillerinde ise tam gün çalışma izni vermektedir. Öğrenciler eğitim görmeye başlar başlamaz çalışma izni de elde ederler.

  Mezuniyet sonrasında göçmenlik ve vatandaşlık imkanı


  Kanada güçlü ekonomisi ve güzel yaşam koşulları ile dünyanın en çok rağbet edilen ülkelerinden biridir. Kanada’da eğitim almış, bir Kanada üniversitesinin diplomasına sahip, anadil seviyesinde İngilizce konuşabilen biri olarak, eğitiminizden sonra da Kanada’da kalmak isterseniz bu sizin için oldukça kolay olacaktır. Kanada’da üniversite eğitimi alarak kendinize yepyeni bir geleceğin kapılarını açabilirsiniz.

  Kanada’nın en iyi üniversitelerine açılan kapı

  ELT ile Kanada’nın en güçlü üniversitelerine başvuru yapabilirsiniz. Size en uygun hazırlık sürecinin ardından dünyaca ünlü üniversitelerden birinde eğitime başlayabileceksiniz.

  Yurtdışında tüm destek hizmetlerini uluslararası bir kuruluş güvencesinde, BluePoint International farkı ile alacaksınız. ELT, öğrencilerine bir BluePoint üyesi olarak uluslararası standartlarda hizmet veriyor.

  Geleceğinizi belirleyecek olan bu süreçte her şeyin en iyisine ihtiyacınız olacak. Hem Türkiye hem de gidecek olduğunuz ülkede kaliteli ve güvenilir bir danışmanlık hizmetini alabilmeniz için ELT artık uluslararası bir marka olan BluePoint International Student Mobility Network üyesi olarak faaliyet gösteriyor. Kalitesi ve güvenilirliği için binlerce öğrencinin ilk tercihi olan ELT, BluePoint üyesi olarak artık çok daha kaliteli ve güvenilir bir danışmanlık hizmeti veriyor.
 2. AZMİYE
  Devamlı Üye

  Kanada da eğitim tamamen devlet kontrolünde yapılan ve güvencesi altında olduğu için çok iyi bir eğitim sağlanıyor üstelik eğitim için Kanada en ideal ülkelerden biridir. Ve her yıl dünyanın her yerinden öğrenciler Kanadaya geliyorsa bunun en büyük nedeni verdikleri güvencedir.
+ Yorum Gönder